• TELEFON 0533 160 92 76
  • EMAİL info@bogaziciyapi.net
  • ÇALIŞMA SAATLERİMİZ Pts - Cts 8:00 - 19:00

TÜM HİZMETLERİMİZ

Yangın Tadilatı

Yangın Tadilatı

Konut-işyeri-endüstriyel yangın hasarlarında konusunda uzman ekiplerimizce keşifler yapılarak onarım için strat alınır ve en kısa sürede alan yangından 1 gün önceki haline getirilerek teslim edilir.

Devamı
İzolasyon

İzolasyon

Ev ,işyeri,fabrika ve benzeri alanlarınızda çatı,duvar,dış cephe izolasyon onarımları

Devamı
Parke

Parke

Kendi bünyemizde bulunan parke ekibimiz ile talepleriniz doğrultusunda masif, lamine, laminat parke uygulaması yapmaktayız.

Devamı
Mobilya

Mobilya

Kendi mobilya imalathanemizde alana ve zevke uygun mobilya kapılar ve dolaplar, hernevi ihtiyaca yönelik ürün imalatı yapmaktayız.

Devamı
Nem Alma Kurutma Uygulaması

Nem Alma Kurutma Uygulaması

Nem alma ve kurutma, işyerleri ve ev ortamı için uygun cihaz kurulumu yaparak işyerinizin kısa sürede faliyete geçmenizi evinizde nemli alanları kurutarak rahat bir nefes almanızı sağlıyoruz.

Devamı
Ozon Uygulaması

Ozon Uygulaması

Ozon ile yangın sonrası is kokusunu ve oluşan kötü kokuları alıyoruz. Ozon, kumaş üzerine işlemiş kötü kokuları ve ortam kokularını temizlemekte nefes alınabilir hale getirmektedir.

Devamı
Çatı İmalatı

Çatı İmalatı

Çelik çatı, Ahşap çatı imlatları proje durumuna göre uygulanmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile bu hizmeti vermekteyiz.

Devamı
Yangın Sonrası Temizlik

Yangın Sonrası Temizlik

Profesyonel yangın sonrası temizlik ekiplerimiz ile uygun kimyasal ve teknolojik cihazlarla beraber en hızlı şekilde program yaparak hafızanızda oluşan yangın izini siliyoruz.

Devamı
İç Mimari Dekorasyon

İç Mimari Dekorasyon

Türkiye genelinde mağazalarını anahtar teslim tadilat ve dekorasyonlarını dilediğiniz konsepte uyguluyoruz. Hizmet alanımız küçük detaylardan büyük ölçekli projelere kadar uzamaktadır.

Devamı